Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (R9D18A)

Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Artikelnr:
R9D18A
EAN:
0190017566955
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
820:-
1 025:- inkl. moms